Логин:
Пароль:

Забыли пароль?

Про вісник

"Вісник Київського національного університету імені Тараса Шевченка. Геологія" є періодичним фаховим виданням у галузі геологічних (всі спеціальності) та фізико-математичних (геофізика, геологічна інформатика) наук.

У “Віснику” публікуються матеріали теоретичних, експериментальних та методичних досліджень в галузі геології, геофізики, інженерної геології, гідрогеології, геоекології та геоінформатики українською, російською та англійською мовами.

Першочергове право на публікації мають викладачі та співробітники ННІ "Інститут геології", аспіранти та здобувачі.

Призначення “Вісника” - публікація повідомлень про нові наукові дослідження, що мають пріоритетний характер, становлять загальний інтерес, висвітлюють значущі результати.

Кожна стаття проходить рецензування членами редакційної колегії.

"Вісник" включено до науковометричної бази даних Academic Resource Index ResearchBib.